0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Persian Gulf Pro League
Naft Masjed Soleyman
۰
۰
Sanat Naft
Finished
۲۰:۰۰
  Japan J League
Kashima Antlers
۴
۴
Sagan Tosu
Finished
۱۴:۳۰
Yokohama F Marinos
۲
۰
Kyoto Purple Sanga
Finished
۱۴:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۱
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۵:۰۰
Vissel Kobe
۰
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۳۰
Cerezo Osaka
۲
۰
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۴:۳۰
Shimizu S-pulse
۰
۳
FC Tokyo
Finished
۱۴:۳۰
Consadole Sapporo
۱
۶
Kashiwa Reysol
Finished
۱۴:۳۰
Kawasaki Frontale
۰
۴
Shonan Bellmare
Finished
۱۴:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group C
Santos FC Sao Paulo
۱
۱
Banfield
Finished
۰۲:۴۵
Union La Calera
۳
۲
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۲:۴۵
  South America Copa Sudamericana Group F
Defensa y Justicia
۰
۲
CD Antofagasta
Finished
۰۵:۰۰
LDU Quito
۱
۱
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۵:۰۰
  South America Copa Sudamericana Group E
Independiente Medellin
۱
۱
Guairena FC
Finished
۰۵:۰۰
Internacional RS
۵
۱
Club 9 de Octubre
Finished
۰۵:۰۰
  South America Copa Libertadores, Group C
Club Nacional de Montevideo
۳
۰
Bragantino Red Bull
Finished
۰۲:۴۵
Velez Sarsfield
۴
۰
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۲:۴۵
  South America Copa Libertadores, Group H
Universidad Catolica
۰
۱
Talleres de Cordoba
Finished
۰۵:۰۰
CR Flamengo RJ
۲
۱
Sporting Cristal Lima
Finished
۰۵:۰۰
  Iceland 4. Deild
KA Asvellir
۱
۲
RB Keflavik
Finished
۰۰:۳۰
Ulfarnir
۴
۲
Skautafelag Reykjavikur
Finished
۰۰:۳۰
  Republic of Korea FA Cup
Bucheon FC 1995
۲
۱
Gwangju FC
Finished
۱۴:۳۰
Gyeongnam FC
۰
۲
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۴:۳۰
Suwon Samsung Bluewings
۲
۰
Gangwon FC
Finished
۱۴:۳۰
FC Seoul
۳
۱
Jeju United
Finished
۱۵:۰۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۱
۰
Ulsan Citizen
Finished
۱۴:۳۰
Jeonnam Dragons
۲
۳
Busan Transport Corp
Finished
۱۴:۳۰
Pohang Steelers
۲
۱
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۴:۳۰
Daejeon Korail
۳
۴
Daegu FC
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro B
AA Ponte Preta
۰
۰
Chapecoense SC
Finished
۰۵:۰۰
Sport Club do Recife
۰
۰
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۲:۳۰
  Japan J2 League
Vegalta Sendai
۰
۰
Fagiano Okayama
Finished
۱۴:۳۰
Tochigi SC
۱
۰
Machida Zelvia
Finished
۱۴:۳۰
Grulla Morioka
۱
۳
Yokohama FC
Finished
۱۳:۳۰
Oita Trinita
۱
۱
Blaublitz Akita
Finished
۱۴:۳۰
V-Varen Nagasaki
۰
۲
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۱۴:۳۰
Omiya Ardija
۱
۰
F.C. Ryukyu
Finished
۱۴:۳۰
Tokyo Verdy 1969
۱
۳
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۴:۳۰
Ventforet Kofu
۱
۱
Tokushima Vortis
Finished
۱۵:۰۰
ThespaKusatsu Gunma
۲
۳
Roasso Kumamoto
Finished
۱۴:۳۰
Montedio Yamagata
۱
۰
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۴:۳۰
Mito HollyHock
۰
۳
Albirex Niigata
Finished
۱۴:۳۰
  Armenia Premier League
BKMA Yerevan
-
-
Alashkert
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
FC Noah Artsakh
۱
۰
FC Urartu Banants Yerevan
inprogress
۱۶:۳۰
FC Van Charencavan
۲
۱
Noravank
Finished
۱۴:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group A
Palmeiras
۴
۱
Deportivo Tachira FC
Finished
۰۵:۰۰
Emelec Guayaquil
۷
۰
Independiente Petrolero
Finished
۰۵:۰۰
  Australia NPL Western Australia
Cockburn City
۰
۲
Gwelup Croatia SC
inprogress
۱۶:۰۰
Balcatta
۱
۵
Stirling Lions
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Istanbul Basaksehir FK U19
۳
۲
Kayserispor U19
Finished
۱۴:۳۰
Goztepe SK U19
۱
۱
Hatayspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Galatasaray U19
۴
۱
Besiktas JK U19
Finished
۱۴:۳۰
Tuzlaspor U19
۰
۱
Umraniyespor U19
Finished
۱۳:۳۰
Eyupspor U19
۳
۱
Bursaspor U19
Finished
۱۳:۳۰
  Tanzania Premier League
Mbeya Kwanza FC
۲
۰
Kagera Sugar
Finished
۱۵:۳۰
Polisi Tanzania FC
۰
۰
Mtibwa Sugar
inprogress
۱۷:۳۰
  Thailand League Cup
Chonburi FC
۰
۱
Prachuap FC
Finished
۱۵:۳۰
Buriram United FC
۱
۰
Chiangrai United FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Honduras Reserve League
CD Vida Reserves
۲
۰
CD Victoria La Ceiba Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Real Espana Reserves
۱
۰
Honduras Progreso Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  United States USL Championship
New Mexico United
۷
۰
Phoenix Rising
Finished
۰۵:۳۰
  Iceland Iceland Cup
Dalvik/Reynir
۲
۰
Thor Akureyri
Finished
۰۰:۱۵
  Ecuador Liga Pro Serie B
Guayaquil SC
۲
۲
El Nacional Quito
Finished
۰۴:۳۰
  Australia FFA Cup
Northern Tigers
۶
۱
Manly United FC
Finished
۱۳:۰۰
Mitchelton FC
۰
۰
Sunshine Coast Wanderers
Cancelled
۱۴:۰۰
Sydney United
۱
۰
Rockdale Ilinden FC
Finished
۱۴:۰۰
Pine Hills
۰
۰
Logan Lightning
inprogress
۱۴:۰۰
  Canada Championship
HFX Wanderers FC
۱
۲
Toronto FC
Finished
۰۲:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Cooks Hill United
۵
۰
Lake Macquarie City FC
Finished
۱۳:۳۰
Broadmeadow Magic
-
-
Weston Workers
Finished
۱۳:۳۰
  Mongolia 2nd League
Alliance
۲
۲
Khukh Arslanguud
Finished
۱۴:۰۰
  United States USL League Two
East Atlanta FC
۱
۳
SC United Bantams
Finished
۰۴:۰۰
West Chester United
۳
۲
Real Central New Jersey
Finished
۰۴:۰۰
South Georgia Tormenta FC II
۱
۱
Asheville City
Finished
۰۴:۰۰
FC Florida U23
۰
۰
FC Weston
inprogress
۲۳:۳۰
  Malaysia U19 Cup
Sabah U19
۲
۰
Sarawak U19
Finished
۱۲:۴۵
Kuala Lumpur FA U19
۱
۳
Johor Darul Takzim U19
Finished
۱۳:۱۵
  India Chennai Senior Division
Hindustan Eagles
۱
۱
Arrows FC
Finished
۱۵:۰۰
  Cameroon Championship Women
Eclair de Saa (W)
۰
۰
Caiman Filles Douala (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Lekie Filles FC (W)
۱
۰
Renaissance de Figuil (W)
inprogress
۱۶:۰۰
  Italy Serie D, Girone G
Muravera
۱
۲
FC Aprilia
inprogress
۱۷:۰۰
AS Ostia Mare Lidocalcio
-
-
Insieme Formia
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SS Cassino
-
-
ASD Lanusei Calcio
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
ASD Carbonia Calcio
۲
۱
ASD Gladiator
inprogress
۱۶:۳۰
  Japan J3 League
Gainare Tottori
۱
۲
Ehime FC
Finished
۱۴:۰۰
  Bangladesh Championship League
Uttara FC
۰
۱
Azampur FC Uttara
inprogress
۱۶:۴۵
  Norway U19 Elite League
FK Bodo/Glimt U19
۱
۴
Tromso U19
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato U20 Women - 80 Mins Play
Gremio RS U20 (W)
۱
۲
Sao Paulo U20 (W)
inprogress
۱۶:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
۲
۰
Independiente FBC
Finished
۰۳:۰۰
  Australia Tasmania Super League Women
Kingborough Lions (W)
۲
۶
Clarence Zebras (W)
Finished
۱۳:۳۰
  World Friendly Club Matches
A League All Stars
۲
۳
FC Barcelona
Finished
۱۴:۳۰
  Kenya National Super League
Muranga Seal
۱
۰
Naivas FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Turkey 3. Lig
Iskenderun
-
-
76 Igdir Belediyespor
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Slovakia 3. Liga
PSC Pezinok
۰
۰
SK Bernolakovo
Interrupted
۲۰:۳۰
  Canada Canadian Premier League
Pacific FC
۲
۳
York United FC
Finished
۰۶:۳۰
  Russia Premier League
Energiya Khabarovsk
۱
۰
FK Khimki
Finished
۱۴:۰۰
  Romania Romanian Cup Women
CFF Olimpia Cluj (W)
۶
۱
CS Vasas Odorheiu Secuiesc (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Cambodia Cup
Phnom Penh Galaxy FC
۲
۰
Rithisen
Finished
۱۲:۳۰
  Lithuania LFF Cup
BFA Vilnius
۰
۶
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Finished
۱۵:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید